UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bzdura. Nie dajcie się robić na szaro. Wycinka drzew to niezła kasa a jak jeszcze drzewa dobrej jakości to ho ho.
Bzdura. Nie dajcie się robić na szaro. Wycinka drzew to niezła kasa a jak jeszcze drzewa dobrej jakości to ho ho.