UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie jest żadne drzewo Barzyńskiego ani Napoleona. Jak stare i spróchniałe to wyciąć. Będą nowe nasadzenia i bardzo dobrze!!! Za sto lat też będą się o te drzewa bić!!!


Anuluj