UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest żadne drzewo Barzyńskiego ani Napoleona. Jak stare i spróchniałe to wyciąć. Będą nowe nasadzenia i bardzo dobrze!!! Za sto lat też będą się o te drzewa bić!!!
To nie jest żadne drzewo Barzyńskiego ani Napoleona. Jak stare i spróchniałe to wyciąć. Będą nowe nasadzenia i bardzo dobrze!!! Za sto lat też będą się o te drzewa bić!!!