UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@2084 - Weź mi tu z polskim samochodem elektrycznym nie wyjeżdżaj. Las pod Izerę nikt nie odpowie Ci kiedy to w ogóle miało rację buty. Oklaski przy pustej karoserii bo obok prototypu to nie stało. Polskie to są ziemie a na nich zachodnie fabryki motoryzacyjne. Kilkadziesiąt zakładów motoryzacyjnych mających się świetnie. Silną erekcję masz bo w polskim DINO, POLO.... stoją te same produkty jakie w każdym innym sklepie. Kurtyna. Owoce import. Piwo popłuczyny. Mleko co napojem mlecznym się staje po pasteryzacji. Itp. Itd.


Anuluj