UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak to widzę - Okazuje się, że tylko, ,pisowcy" Kibicują reprezentacji Polski w piłce nożnej, bo chyba nie wyborcy tego..... śpiewali mu na Litwie. A może to po prostu Polacy?


Anuluj