UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super sprawa, teraz tylko czekamy na wyburzenie domów przeznaczonych do rozbiórki i zabudowę także pustych placów. I to zacznie wtedy być interesujące miejsce do zamieszkania, choć od lat takie nie było.
Super sprawa, teraz tylko czekamy na wyburzenie domów przeznaczonych do rozbiórki i zabudowę także pustych placów. I to zacznie wtedy być interesujące miejsce do zamieszkania, choć od lat takie nie było.