UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co roku dostają wykazy urodzeń w Elblągu i nic nie robią (kontrolują przecież obowiązek szkolny). Mocny sen urzędniczy.

komisja rekrutacyjna

Anuluj