UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co roku dostają wykazy urodzeń w Elblągu i nic nie robią (kontrolują przecież obowiązek szkolny). Mocny sen urzędniczy.
komisja rekrutacyjna
co roku dostają wykazy urodzeń w Elblągu i nic nie robią (kontrolują przecież obowiązek szkolny). Mocny sen urzędniczy.
komisja rekrutacyjna