UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla Pani Policjantki. Kiedyś zupełnie przypadkowo i nie na Jej rewirze miałem okazję porozmawiać. Super miła osoba, a dodatkowo Profesjonalna Policjantka. Pewnie większość ludzi w Elblągu nie zna swoich dzielnicowych. Nie mówiąc już o rozmowie w miejscu zamieszkania. To byłby szok dla mieszkańców gdyby dzielnicowy zapukał do drzwi i zapytał co tam u pani?