UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby na hetmańskiej był dobry dzielnicowy to osoby od śmierci na hetmańskiej dawno by siedziały we więźniu, a upośledzone dziecko dawno by było pod opieką państwa. A tak trzy lata mijają, a, ,towarzystwo "chleje, podobno ćpa i gdzie tu sprawiedliwość?


Anuluj