UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie piją na potęgę, Polska nie jest nawet w europejskiej czołówce pod względem spożycia alkoholu na głowę, dużo więcej pije się choćby w Niemczech czy Czechach- to jest czołówka. Dużo alkoholu kupują też u nas turyści, którzy przyjeżdżają np. z W. Brytanii, czy przypływają ze Skandynawii, aby się napić, no i oczywiście, jest też dużo pracowników z zagranicy, którzy też przecież kupują alkohol.


Anuluj