UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednak dzięki pewnej sieci w Polsce od jakiegoś czasu nic do jedzeni nie kupisz w wolne dni, w mniejszy miastach ale mocny alkohol zawsze. To po co p-nie o wychowaniu w trzeźwości? Zarobek dla mediów i drukarni, premie i sława dla działaczy i polityków? Jednak oni słuchają "dołów", a te bez.... % na co dzień nie przyjdą głosować.

Antonis

Anuluj