UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Antonis - Misiu co w tej Szwecji powiadasz. Jedyna słuszna jak w komunistycznym kraju sieć sklepów Systembolaget. W soboty do 15.W tygodniu do 20.A i tak piją jak każdy inny naród. Po prostu nie są w czubie Europy. Nie dogonią Czecha czy Niemca, nie mają kultury picia piwa. Zakaz reklamy, zakaz promocji, granica spożycia od 20 lat. A jednak wilka ciągnie do lasu i statystyczny Szwed nie wielbłąd i pić musi oj sporo musi.


Anuluj