UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wschodnia nie może powstać, bo niektórzy uśmiechnięci mają domy pod górą Chrobrego, a hałas i spaliny samochodowe elblążan im przeszkadzają. Czego nie rozumiecie?

Przekonany Obłędem

Anuluj