UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wschodnia nie może powstać, bo niektórzy uśmiechnięci mają domy pod górą Chrobrego, a hałas i spaliny samochodowe elblążan im przeszkadzają. Czego nie rozumiecie?
Przekonany Obłędem
Wschodnia nie może powstać, bo niektórzy uśmiechnięci mają domy pod górą Chrobrego, a hałas i spaliny samochodowe elblążan im przeszkadzają. Czego nie rozumiecie?
Przekonany Obłędem