UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też bym się najął do jakiejś stołówki podjadl bym troche za najniższą krajową a drugie tyle bym wyniósł w sobie chyba że bym się wypróżnił przed końcem pracy


Anuluj