UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też bym się najął do jakiejś stołówki podjadl bym troche za najniższą krajową a drugie tyle bym wyniósł w sobie chyba że bym się wypróżnił przed końcem pracy
Też bym się najął do jakiejś stołówki podjadl bym troche za najniższą krajową a drugie tyle bym wyniósł w sobie chyba że bym się wypróżnił przed końcem pracy