UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest wyraźne działanie na rzecz lobby handlarzy z targowiska. To już estetyka miasta się nie liczy? Dąbka będzie jednym wielkim parkingiem. Kto to w ogóle wymyślił?!

uśmiechnijmy się

Anuluj