UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest wyraźne działanie na rzecz lobby handlarzy z targowiska. To już estetyka miasta się nie liczy? Dąbka będzie jednym wielkim parkingiem. Kto to w ogóle wymyślił?!
uśmiechnijmy się
To jest wyraźne działanie na rzecz lobby handlarzy z targowiska. To już estetyka miasta się nie liczy? Dąbka będzie jednym wielkim parkingiem. Kto to w ogóle wymyślił?!
uśmiechnijmy się