UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dosyć tego! Jedyne skrawki zieleni wzdłuż drogi robią na parking. Ktoś tam myśli? Jak targowisko chce mieć miejsca to niech zrobi swój parking. Ul. Dąbka w tym miejscu stanie się jednym wielkim parkingiem!

STOP

Anuluj