UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby mieli wybudować tedy ul. Wschodnia to by ją teraz budowali, jak budują jakiś chodnik i ścieżkę rowerowa to będzie wszystko co zrobia
Jakby mieli wybudować tedy ul. Wschodnia to by ją teraz budowali, jak budują jakiś chodnik i ścieżkę rowerowa to będzie wszystko co zrobia