UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby mieli wybudować tedy ul. Wschodnia to by ją teraz budowali, jak budują jakiś chodnik i ścieżkę rowerowa to będzie wszystko co zrobia


Anuluj