UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I za chwilę proszę obok tej ścieżki pieszo rowerowej wybudować ulicę Wschodnią. Tylko taka koncepcja ma sens i jest przyszłościowa dla miasta.
I za chwilę proszę obok tej ścieżki pieszo rowerowej wybudować ulicę Wschodnią. Tylko taka koncepcja ma sens i jest przyszłościowa dla miasta.