UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I za chwilę proszę obok tej ścieżki pieszo rowerowej wybudować ulicę Wschodnią. Tylko taka koncepcja ma sens i jest przyszłościowa dla miasta.


Anuluj