UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dostałem ulotkę, że z nią bilet na mecze - dwa najbliższe - 50 % taniej. Czyli jeszcze mi dopłacą ??? przecież to III liga o_O
okoniowaty
dostałem ulotkę, że z nią bilet na mecze - dwa najbliższe - 50 % taniej. Czyli jeszcze mi dopłacą ??? przecież to III liga o_O
okoniowaty