UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dostałem ulotkę, że z nią bilet na mecze - dwa najbliższe - 50 % taniej. Czyli jeszcze mi dopłacą ??? przecież to III liga o_O

okoniowaty

Anuluj