UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
właśnie po to na dawnych cmentarzach tworzy się parki (tereny zielone), jako po pierwsze szacunek i upamiętnienie zmarłych - jak by postawili w tym miejscu blok nikt by nic nie wiedział, a szczątki po cichaczu były by wywożone np na górę Chrobrego - jak to już bywało podczas pewnej budowy
okoniowaty