UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by tak w razie odkopania nagrobków zrobić lapidarium w miejscu nieistniejącego kościóła Św. Anny.
Miłośnik zabytków
Może by tak w razie odkopania nagrobków zrobić lapidarium w miejscu nieistniejącego kościóła Św. Anny.
Miłośnik zabytków