UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W kwestii różnych znalezisk to pamiętam jak przed kilkunastoma laty kopali przez park parucentymetrowy rowek na jakieś kable. Fragmenty pomników walały sie wszędzie. ktoś nawet ułożył z fragmentów cały napis nagrobny z nazwiskiem i datami. Jak dla mnie to wskazuje na to jak niechlujnie podeszli do zrobienia w tym miejscu parku. Kilka centymetrów pod ziemia niewybuchy, tablice nagrobne etc.... Kiepskie miejsce na wypoczynek.