UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że przypadkiem został zatrzymany za brak światełka przy tablicy, tak by sobie dalej biegał. Ilu jeszcze tak sobie biega bo policja nie umie ich zatrzymać?
Dobrze, że przypadkiem został zatrzymany za brak światełka przy tablicy, tak by sobie dalej biegał. Ilu jeszcze tak sobie biega bo policja nie umie ich zatrzymać?