UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lobby knajpiarskie jak widać jest mocne w Elblągu. Alkoholik i tak się upije tyle tylko, że wyda kilka razy więcej w jednej z wielu knajp na starówce, a dodatkowo może zacząć ćpać bo jak powszechnie wiadomo dilerów podobno jest wielu....