UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lobby knajpiarskie jak widać jest mocne w Elblągu. Alkoholik i tak się upije tyle tylko, że wyda kilka razy więcej w jednej z wielu knajp na starówce, a dodatkowo może zacząć ćpać bo jak powszechnie wiadomo dilerów podobno jest wielu....


Anuluj