UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@echo - Skandynawia co jak dostęp do alkoholu widzi w Polsce to są zachwyceni. Bardzo to wygodne. Niepalący powiedzą a niech paczka kosztuje 50PLN. A niepijący dodadzą niech butelka wódki kosztuje 100PLN.
@echo - Skandynawia co jak dostęp do alkoholu widzi w Polsce to są zachwyceni. Bardzo to wygodne. Niepalący powiedzą a niech paczka kosztuje 50PLN. A niepijący dodadzą niech butelka wódki kosztuje 100PLN.