UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@echo - O masz Ci los. A potem Szwed stoi w długiej kolejce jak Polacy za papierem toaletowym w PRL. Bo wie kiedy ma okienko pogodowe do zakupu alkoholu. Wielkie mi halo po prostu brak wolności i tyle na temat. Podwyżki akcyzy nie podpisał nowy Prezydent bo wrzucił to do koszyka podnoszenia podatków. Model Szwedzki wywoła u nas zamieszki i bunt społeczny.


Anuluj