UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem jak najbardziej za ograniczeniami sprzedaży alkoholu, bo nowe monopolowe powstają jak grzyby po deszczu, pijaństwo rośnie na potęgę, a chyba każdy ma w najbliższej rodzinie jakiś przypadek tragedii związanej z alkoholizmem, mylę się?