UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem jak najbardziej za ograniczeniami sprzedaży alkoholu, bo nowe monopolowe powstają jak grzyby po deszczu, pijaństwo rośnie na potęgę, a chyba każdy ma w najbliższej rodzinie jakiś przypadek tragedii związanej z alkoholizmem, mylę się?


Anuluj