UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, że ten temat w końcu zaczął być tematem o zasięgu ogólnopolskim, rozwiązania dot. ograniczenia sprzedaży alkoholu powinny obowiązywać w całym kraju, a nie, że każda gmina czy miasto sama sobie ustala przepisy. Alkoholizm to jeden z największych, jak nie największy problem dotyczący nas wszystkich, który dodatkowo pociąga za sobą kolejne problemy: bezrobocie, kradzieże, gwałty, bezdomność, narkomanię, rozboje, pobicia, wypadki... wymieniać można bez końca.. każda władza, która nie próbuje zmniejszyć skali tego problemu ma na rękach krew tych ofiar..