UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze jak jest jakiś rządowy wałek albo kryzys w kraju do przykrycia, to robi się wielką akcję "walki z alkoholizmem" i wszyscy hajda na wroga. Stara metoda, wypróbowana w Sowietach.


Anuluj