UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze jak jest jakiś rządowy wałek albo kryzys w kraju do przykrycia, to robi się wielką akcję "walki z alkoholizmem" i wszyscy hajda na wroga. Stara metoda, wypróbowana w Sowietach.
Zawsze jak jest jakiś rządowy wałek albo kryzys w kraju do przykrycia, to robi się wielką akcję "walki z alkoholizmem" i wszyscy hajda na wroga. Stara metoda, wypróbowana w Sowietach.