UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiscie ze się boją odwazni są tam gdzie nie trzeba a poza tym podczas wyborów niejeden nawalony przychodził zz karteczką na kogo glosować i w podziekowaniu otrzymywał piwko -:) poza tym upojonym spoleczenstem łatwiej rządzić


Anuluj