UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiscie ze się boją odwazni są tam gdzie nie trzeba a poza tym podczas wyborów niejeden nawalony przychodził zz karteczką na kogo glosować i w podziekowaniu otrzymywał piwko -:) poza tym upojonym spoleczenstem łatwiej rządzić