UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ja się cieszę że mam pracę i nie muszę chodzić na pośredniak!!! Omijać jak największym łukiem. Samopoczucie jako bezrobotny jest najgorsze co może spotkać człowieka.
Jak ja się cieszę że mam pracę i nie muszę chodzić na pośredniak!!! Omijać jak największym łukiem. Samopoczucie jako bezrobotny jest najgorsze co może spotkać człowieka.