UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ja się cieszę że mam pracę i nie muszę chodzić na pośredniak!!! Omijać jak największym łukiem. Samopoczucie jako bezrobotny jest najgorsze co może spotkać człowieka.


Anuluj