UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale co wy tam chcecie rozbudowywać jak ten port jest zamknięty na amen na działce 3.5ha? Przecież z góry jest to skazane na porażkę. Pierwsze co powinno być zrobione, to ustanowienie lokalizacji portu, która pozwoli na praktycznie nieograniczoną rozbudowę w razie potrzeb, a w tej chwili absolutnie jest to nierealne. Z drugiej strony, przecież ten plac (bo to nic więcej jak plac) nie nada się nigdy na jakiekolwiek ambitniejsze plany, przeładowywanie czy składowanie. Jak to ma z czymkolwiek konkurować?

no_jak_?

Anuluj