UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież żaden subregion elbląski nie ma sensu przy tym bzdurnym podziale administracyjnym. Subregion elbląski to też zachodnie sąsiedztwo miasta - Nowy Dwór, Malbork i Mierzeja. Ludzie w Polsce często nie wiedzą już nawet, że Elbląg leży na Żuławach, a kiedyś to było oczywiste. Teraz nagle tylko Wysoczyzna. To tak jakby komuś uciąć prawą rękę i nogę i "żyj sobie". Przy tym podziale, gdzie granica województwa znajduje się kilka km od miasta Elbląg jest skazany na margines i nic tego nie zmieni. Nie moge pojąć, że lokalni politycy tak łatwo się pogodzili z tym absurdem. W tej sytuacji znacznie lepiej jest już dołączyć do metropolii trójmiejskiej i się integrować jak najbardziej z tym co nam zabrano 25 lat temu.

laskipaa

Anuluj