UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

... Co? Przecież Królewiec założyli Krzyżacy, a do 1945 mieszkali w nim prawie wyłącznie Niemcy. Kilku polskich szlachciców żyjących tam w czasie I Rzeczpospolitej nie czyni z niego "enklawy Polski".

qweh

Anuluj