UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rów - To było do przewidzenia.. Ojciec opowiadał mi o polskich korzeniach Królewca. Przecież Stalin zabrał to siła i jeszcze sprawa zawłaszczenia Królewieckich ziem jest nie wyjaśniona dokładnie. Ta enklawawa myślę że jest enklawa Polski.. W Polsce to zawsze była sprawa Tabu. , nie wiem dlaczego. A Stalinowi chodziło pewnie o ataki na Europę..


Anuluj