UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wchodzić w żadne subregiony, to degradacja. Elbląg jest miastem regionalnym. Tylko siedziba władz wojewódzkich w takiej czy innej konfiguracji. Należy lobbować za korektą podziału administracyjnego. A napędzić te starania może tylko i wyłącznie port. Dlatego cała para w dokończenie inwestycji.

hd

Anuluj