UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wchodzić w żadne subregiony, to degradacja. Elbląg jest miastem regionalnym. Tylko siedziba władz wojewódzkich w takiej czy innej konfiguracji. Należy lobbować za korektą podziału administracyjnego. A napędzić te starania może tylko i wyłącznie port. Dlatego cała para w dokończenie inwestycji.
hd