UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żem jest bardzo upierdliwa, dość męczaca i niewstydliwa, negatywne komentarze, moderator wnet zakaże, pan gruszkowksi mnie promuje - zatem, milczeć wszystkie wuje!!!

kahatella

Anuluj