UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu prowizorka - przecież przejście dla pieszych oznacza się tzw. zebrą. Takie dwie linie to kolejna improwizacja....
Znowu prowizorka - przecież przejście dla pieszych oznacza się tzw. zebrą. Takie dwie linie to kolejna improwizacja....