UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak hyzio to już uwazam na freak fighty się nadaje. cały elblag go zna a ja już widze go w klatce z najmanem
jak hyzio to już uwazam na freak fighty się nadaje. cały elblag go zna a ja już widze go w klatce z najmanem