UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jakaś taka - Nikt nie mówi o lokalach i pubach. Temat dotyczy tylko sklepów i stacji beznzynowych.
KapitanSzyderca
@jakaś taka - Nikt nie mówi o lokalach i pubach. Temat dotyczy tylko sklepów i stacji beznzynowych.
KapitanSzyderca