UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To by twoi w nocy nie chodzili po dachu Sejmu i nie urządzali nocnych libacji z przyśpiewkami w hotelu sejmowym, o to ci chodzi?
ktyś
To by twoi w nocy nie chodzili po dachu Sejmu i nie urządzali nocnych libacji z przyśpiewkami w hotelu sejmowym, o to ci chodzi?
ktyś