UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Co po 21 mądralo. Młodzież w McDonald z twarzą w komórkach. Wyjdź się rozejrzyj. Restauracji czynnej serwującej alkohol po 22 ciężko uświadczyć w tym mieście w tygodniu. Cały ten raban dotyczy praktycznie dużych miast, gdzie Starówka, Bulwary oblegane są całymi nocami przez ludzi z alkoholem ze sklepu. Jak wprowadza się taki zakaz od razu na ulicach nie masz tylu awantur, interwencji policyjnych, ludzi na SOR zwożonych po pijanemu. Takie są fakty z miast, które to wprowadziły. Elbląg problemu żadnego nie ma, pojedyncze żulerskie ekipy pod blokami eliminuje się zakazem picia w miejscach publicznych.