UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i ok a co to wnosi do Elbląga? Artykuł o problemach Elbląga raczej w Królewcu się nie pojawi. Za mało się w Elblągu dzieje i w okolicy że trzeba pisać o ruskich bolączkach? Gdyby to jeszcze było o jakiś mieście partnerskim Elbląga to ok ale tak?
mogą pływać