UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A że tak spytam z ciekawości: co nas obchodzą problemy ruskich? Nie macie o czym pisać? No chyba że "szanowna" redakcja jakoś się identyfikuje z tymi onucami, to by wiele wyjaśniało.


Anuluj