UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale ten projekt zapoczątkowali ludzie z Wyspy Sobieszewskiej czyli w sumie ludzie z Gdańska, niecałe 15 min od centrum bez korków xDDDDD. Generalnie nic nie wiesz ale się wypowiadasz xD
Eloeloeloeloeljf
Ale ten projekt zapoczątkowali ludzie z Wyspy Sobieszewskiej czyli w sumie ludzie z Gdańska, niecałe 15 min od centrum bez korków xDDDDD. Generalnie nic nie wiesz ale się wypowiadasz xD
Eloeloeloeloeljf