UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ten projekt zapoczątkowali ludzie z Wyspy Sobieszewskiej czyli w sumie ludzie z Gdańska, niecałe 15 min od centrum bez korków xDDDDD. Generalnie nic nie wiesz ale się wypowiadasz xD

Eloeloeloeloeljf

Anuluj