UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja proponuje 30kmh w całym mieście, idźmy za tym absurdalnym ograniczeniem na Mickiewicza :) Miasto tak powolne i zamulone jak te ograniczenia :)


Anuluj