UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bocian . - Sprzedaż alkoholu na terenie całego miasta od godziny 22giej do 6stej rano. To takie proste i bardzo potrzebne aby ludzie w końcu nauczyli się być ludźmi. Alkohol to czyste zło i robi z ludzi bydło oraz zarazę ludzkości. Ile jeszcze ludzi musi zginąć aby cały ten alkohol a raczej truciznę wylać raz na zawsze w przysłowiowy kanał. Alkohol to wróg człowieka.


Anuluj