UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy tu chcecie ograniczać ?... jak tu w tej mieścinie o godzinie 21-22 na ulicach jest pusto jak w pustelni. O godzinie 21 w Elblągu już ani nie zjesz ani nie wypijesz. I co wy tu chcecie jeszcze ograniczać?

Bocian .

Anuluj