UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Skończcie to proszę - Mylisz się, tu chodzi także o polepszenie dostępu do portu w Gdańsku. Jeżeli dojdzie do katastrofy na linii przez Tczew to port w Gdańsku jest w bardzo dużym kłopocie
abc1
@Skończcie to proszę - Mylisz się, tu chodzi także o polepszenie dostępu do portu w Gdańsku. Jeżeli dojdzie do katastrofy na linii przez Tczew to port w Gdańsku jest w bardzo dużym kłopocie
abc1