UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak będzie z koleją żulawską, jak z Portem. Mnie osobiście interesuje województwo Żulawskie ze stolicą w Elblągu.
Tak będzie z koleją żulawską, jak z Portem. Mnie osobiście interesuje województwo Żulawskie ze stolicą w Elblągu.