UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co tyle inwestować? Jak jest za dużo piniedzy w budżecie to zróbcie 15 emeryturę. Pis to wiedział jak dbać o pisowców. Nie inwestował ale rozdawał swoim. Tak się rządzi
300 mld długu
Po co tyle inwestować? Jak jest za dużo piniedzy w budżecie to zróbcie 15 emeryturę. Pis to wiedział jak dbać o pisowców. Nie inwestował ale rozdawał swoim. Tak się rządzi
300 mld długu