UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co tyle inwestować? Jak jest za dużo piniedzy w budżecie to zróbcie 15 emeryturę. Pis to wiedział jak dbać o pisowców. Nie inwestował ale rozdawał swoim. Tak się rządzi

300 mld długu

Anuluj